שאלות ותשובות.

איזה עשן יוצא מסיגריה אלקטרונית?


סיגריה אלקטרונית מוציאה אדים סמיכים אשר דומים לעשן היוצא מסיגריה רגילה, אך אדים אלה לא מזיקים לגוף כמו עשן הסיגריה הרגילה. לכן היא כל כך קרובה לאובייקט המקורי מאחר שהיא מדמה בצורה זהה לחלוטין את הסיגריה המקורית אחד לאחד.
איזה טעם יש לסיגריה אלקטרונית?


לסיגריה אלקטרונית אין טעם . אתם בוחרים את הנוזל אם הטעמים שמטעימים לכם ומה שאתם אוהבים .בין הטעמים תוכלו למצוא טעמי תות, בננה, טבק, אבטיח, מלון ועוד.. כל אחד והטעם שלו
איזה חומרים קיימים בסיגריה האלקטרונית?


הסיגריה האלקטרונית מכילה חומרי טעם וריח עם מרכיב דמוי טבק, פרופילן גליקול וכן היא מגיעה עם או בלי ניקוטין ונטולת ריח וכמובן נטולת טבק. לכן שמעשנים אותה היא לא עושה נזק לסביבה והיא ידידותית לסביבה ונקייה
האם יש אישור ממשרד הבריאות?


החומרים המצויים בסיגריה אינם מצריכים אישור ממשרד הבריאות
כשאנחנו מכניסים זאת לארץ אנחנו עוברים את כל האישורים הנדרשים.
במידה ונוזל מהקלירומייזר?


במידה וישנה נזילה יתכן והקלירומייזר פגום או שאופן השימוש בו לא נכון.
כאשר משתמשים בסיגריה האלקטרונית יש להחזיקה במצב מאונך על מנת למנוע דליפה של הנוזל.
למה דווקא סיגריה אלקטרונית?


רבים ירצו לדעת מהם יתרונות סיגריה אלקטרונית והרי הם לפניכם: ·בריאות – בסיגריה רגילה ישנם 4000 חומרים רעילים מתוכם 40 חומרים מסרטנים. חומרים אלו פוגעים בבריאות המעשן והאנשים הסובבים לו. בסיגריה האלקטרונית לא קיים שום חומר רעיל ופוגע.
· חיסכון כלכלי – ההוצאה על רכישת סיגריה אלקטרונית הינה חד פעמית לעומת קופסאות הסיגריות אשר מהוות אחוז נכבד מהוצאותיו הקבועות של המעשן הממוצע.
· אסטטיקה – השימוש בסיגריה האלקטרונית מבטל לחלוטין את ריח העשן ואת לכלוך האפר ובדלי הסיגריות. ידוע כי חלק מתופעות הלוואי של עישון סיגריות גורם להצבת הציפורניים ואצבעות הידיים, ולקמטים סביב השפתיים.
כל התופעות הללו מתבטלות כאשר מדובר בעישון סיגריה אלקטרונית.
האם הסיגריה האלקטרונית מזיקה?


אכן היה חשש בשנת 2009 ולכן הופסק היבוא של סיגריה אלקטרונית לארץ. 2010 לאחר שבוצעו בדיקות מקיפות למוצר התיר משרד הבריאות האמריקאי והישראלי לייבא סיגריות אלקטרוניות. הבדיקות הוכיחו ללא כל ספק שהחומרים הפעילים בסיגריה האלקטרונית נמצאים בכמויות מזעריות ואין כל חשש.
מה מכיל הנוזל הנמצא בסיגריה האלקטרונית?


נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית ,בסיס הנוזל הוא מים מזוקקים בתוספת של חומר הנקרא PG – פרופילן גליקול או חומר הנקרא VG – וגטיבל גליצרין וחומרי טעם וריח PG. ו -VG הינם חומרים בטוחים לשימוש בתעשיית המזון והקוסמטיקה, הם תוספי מזון מאושרים ע"י משרד הבריאות, וניתן למצוא אותם במוצרי מאפה שונים, מוצרי קוסמטיקה ובתעשיית הליקרים.
בנוסף לחומרי הטעם והריח הנוזל מכיל ניקוטין ברמות שונות לפי דרישות הלקוח. הניקוטין הוא החומר הממכר המוכר והידוע מהסיגריה הרגילה, זהו החומר היחיד המקביל בין שתי הסיגריות. מחקרים רבים בוצעו על הניקוטין רבים מהם דווקא מראים יתרונות בולטים בצריכת ניקוטין. לניקוטין יש השפעות חיוביות על המוח, שעיקרן שיפור הקשב, הלמידה והזיכרון.
למרות האמור לעיל – השימוש בסיגריה אלקטרונית אינו מאושר ממשרד הבריאות עם או בלי ניקוטין כשם שהסיגריה הרגילה אינה מאושרת ממשרד הבריאות שניהם מכילים חומרים המוכנסים לגוף בשאיפה למרות זאת אנו פועלים לפי המלצות משרד הבריאות לנוזל ללא חומרים מסרטנים כגון דיאטילן גליקול. השימוש בסיגריה אלקטרונית מורשה מגיל 18 ומעלה בלבד ולמרות שסיגריה אלקטרונית בריאה בעשרות מונים יותר מסיגריה רגילה אנו ממליצים לאנשים הסובלים ממחלות שונות או לנשים בהריון להיוועץ ברופא לפני השימוש בסיגריה אלקטרונית.
מה זה אוטומייזר(Atomizer)?


אוטומייזר הוא החלק בסיגריה האלקטרונית אשר גורם להתחממות הנוזל. כאשר אנו שואפים מהסיגריה האלקטרונית הנוזל עובר דרך גוף החימום הנקרא אוטומייזר ושם הוא מחמם את הנוזל ומתרגם אותו לאדים. נוזל לסיגריה מגיע בטעמים מגוונים ורבים ולכן את אותו הטעם שנמלא נרגיש בעת השאיפה בגרון.
מה זה קלירומייזר(Clearomizer)?


קלירומייזר הוא בדיוק כמו קארטומייזר (מוסבר למעלה) אך מיכל המילוי שלו שקוף ומאפשר לנו למלא בדיוק את הכמות הרצויה וכן לדעת בכל עת כמה נוזל נשאר לנו.
הקלירומייזרים החדישים שאנו מוכרים הם באיכות פרימיום ומספק טעם עשיר ותפוקת אדים מצוינת, תחושת האדים מורגשת בצורה חמה ואיכותית בכל שאיפה!
ניתן להשיג בשלל צבעים!
מה זה RTA? מה זה RDA? מה זה RBA ?


RTA = Rebuildable Tank Atomizer זהו אוטומייזר בנייה שבו תוכלו לבנות ראשי חימום וסלילים לבדכם האוטומייזר מכיל טנק למילוי נוזל דוגמאות ל Kayfun, , LEMO2 , MINI SUBTANK, OBS Crius :RTA RDA = Rebuildable Dripping Atomizer זהו אוטומייזר בנייה שבו תוכלו לבנות ראשי חימום וסלילים לבדכם האוטומייזר אינו מכיל טנק למילוי נוזל ז"א מטפטפים את הנוזל על גוף החימום דוגמאות ל Velocity RDA , Mutation X V4 RDA, Tugboat V2: RDA RBA = ReBuildable Atomizer משמעות RBA היא מכילה שני המושגים שהזכרנו מעלה : RTA,RDA